Budujemy Aplikacje Webowe

Profesjonalna Aplikacja Webowa
Czym kierujemy się budując Aplikacje?

Aplikacja webowa to system, działający w oparciu o przeglądarkę Internetową. Idealnie sprawdza się do wspierania procesów biznesowych i poprawy organizacji.

Aplikacje cechują się większą interakcją z użytkownikiem i konkretną użytecznością. Pozwalają na rozwiązanie problemów lub osiąganie celów korzystając z technologii, dlatego są tak często stosowane w wielu firmach. Każda stworzona aplikacja w Bestsofthouse jest dedykowana klientowi i indywidualna. Różnicą pomiędzy stroną WWW a aplikacją jest, znacznie bardziej zaawansowany proces tworzenia, wymagający dokładnej analizy celu biznesowego.

coding

O procesie tworzenia Aplikacji
Jak powstają aplikacje w Bestsofthouse?

Analiza projektu - Organizujemy spotkanie dotyczące Twojego pomysłu, projektu i celu. Zdobyte informacje wykorzystamy do konkretnego planu i wyceny.

Wycena projektu - Tworzymy szczegółowy plan działania wraz z wyceną i terminem realizacji. Następuje podpisanie umowy.

Prace developerskie - Zaczynamy od projektu graficznego, na bieżąco konsultowanego z Twoim zespołem. Następnie deweloperzy przystępują do pracy, tworząc działającą aplikacje.

Testy i poprawki - Przed oddaniem gotowej aplikacji testujemy ją na kilku przeglądarkach pod kątem responsywności, funkcjonalności i przede wszystkim bezpieczeństwa.

Wdrożenie projektu - Gotowe oprogramowanie instalujemy na serwerze wskazanym przez klienta lub wykupionym u nas. Zapewniamy support i pełne wsparcie wdrożenia.

Roadmap
Analiza
projektu
Wycena
projektu
Prace
developerskie
Testy i
poprawki
Wdrożenie
projektu
macbook

Standardy współpracy w Betsofthouse
Jakie wartości dodane zyskujesz przy współpracy z nami?

Bestsofthouse to strony od A-Z. Zapewniamy: Coppywritting, UX i UI, Grafiki, Zdjęcia oraz ich edycję. Korzystamy z najnowszych technolgii AI, dlatego dostajesz to wszystko w cenie projektu.

Proces Tworzenia strony przypomina śledzenie paczki. Na każdym kluczowym etapie informujemy o postępach oraz dostajesz kontakt do Project Managera, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Nasze produkty zawsze w ramach budżetu są testowane pod kątem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Po zakończeniu projektu przeprowadzany szkolenie ONLINE oraz otrzymujesz certyfikat "Sprawdzona strona".

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dajemy 12-miesięczną gwarancję oraz 1 tydzień po skończonym projekcie na własne Testy - zmienimy każdą rzecz, którą zechcesz!

startup

W jakich branżach się specjalizujemy?

# Sektor Finansowy


# Produkcja i przemysł


# E-commerce i Handel


# Sektor prawny


# Fryzjerstwo


# Gastronomia


# Usługi Transportowe


# Budownictwo


# Rolnictwo


# Sektor medyczny


# Consulting


# Edukacja


Opowiedz nam o projekcie

Odezwiemy się do Ciebie!