Co możemy razem stworzyć?

Praca u podstaw...

website

Strona internetowa

Wizytówka w sieci zaprezentuje Twoją firmę oraz zapewni szersze dotarcia do klientów. Strona responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych, będzie gotowa do przyszłej rozbudowy.
Zobacz
website

Aplikacja webowa

Zaprojektujemy i zbudujemy w pełnik funkcjonalną Aplikację Webową, która sprosta Twoim wymaganiom biznesowym i przełoży się na lepszą organizację, marketing i zyski. Rozwiązanie pozwalające zautomatyzować procesy w biznesie.
Zobacz
website

Sklep online

Przygotujemy sklep online, który spełni oczekiwania Twojego biznesu. Nasza praca uwzględni analizę Twojego procesu sprzedaży oraz zachowań klienta, co przyczyni się do stworzenia sklepu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.
Zobacz

Szybciej, lepiej, profesjonalnie...

website

Opieka nad stroną

Opieka nad już istniejącą stroną, przy której zaangażowany jest cały zespół, dopracowując istniejące rozwiązania i wprowadzając aktualizację.
Wyślij zapytanie
website

Hosting & Domena

Serwer i domena w licencji rocznej, stworzenie fimowej poczty e-mail, certyfiakt SSL oraz kopia bezpieczeństwa.
Wyślij zapytanie
website

Edycja strony

Przebudujemy istniejącą już stronę. Dodajemy funkcjonalności, przeprowadzamy aktualizacje oraz tworzymy nowy design.
Wyślij zapytanie

Zbudujmy nowy internet...

website

Tokenizacja biznesu

Wykorzystaj rozwiązania WEB 3.0 w twoim biznesie. Realizujemy pomysły na wykorzystanie technologi blockchain w twoim biznesie: Pozyskanie kapitału, Programy lojalnościowe, Cyfryzacja aktywów, Zdecentralizowane aplikacje, Cyfryzacja umów transportowych, Cyfryzacja umów obarczonych ryzykiem. Jest to zbudowanie całego cyfrowego ekosystemu organizacji.
Wyślij zapytanie
website

Smartkontrakty

Zaprogramowanie cyfrowej Inteligentnej umowy, w języku Solidity. Plusem umów cyfrowych jest brak potrzebnych pośredników to wyegzekwowania zapisów i pewność co do wywiązania się obu stron. Kontrakt jest tworzony w sposób, który nie umożliwia jego zmiany, chyba że zostanie to wcześniej uwzględnione.
Wyślij zapytanie
website

Budowa tokenu

Stworzymy token dla Ciebie lub twojej firmy oparty na Ethereum. Tokeny: Personalne, inwestycyjne, użyteczne i niepowtarzalne. Technologie: ERC-20, ERC-721, ERC-223, ERC-777, ERC-820.
Wyślij zapytanie

I WIELE WIĘCEJ
Software & Blockchain

KONTAKT