Budujemy strony dla Firm

Profesjonalna strona Internetowa
Czym kierujemy się budując strony?

Strony Internetowe stały się naszą codziennością. Dzięki nim odnajdujemy potrzebne Informacje, produkty i usługi. Profesjonalna Strona Internetowa na pierwszym miejscu stawia użytkownika. Ta prosta zasada sprowadza się do tego by treści, zamieszczone w witrynie były czytelne i łatwodostępne a sama strona zapewniała Interakcję z użytkownikiem. Czy strona Internetowa jest potrzeba naszej firmie? - Jeśli chcesz, dotrzeć z informacją do dużej ilości osób i wejść z nimi w interakcję. Odpowiedź brzmi: TAK!

Website

O procesie tworzenia strony
Jak powstają strony w Bestsofthouse?

Analiza projektu - Organizujemy spotkanie dotyczące Twojego pomysłu, projektu i celu. Zdobyte informacje wykorzystamy do konkretnego planu i wyceny.

Wycena projektu - Tworzymy szczegółowy plan działania wraz z wyceną i terminem realizacji. Następuje podpisanie umowy.

Prace developerskie - Zaczynamy od projektu graficznego, na bieżąco konsultowanego z Twoim zespołem. Następnie deweloperzy przystępują do pracy tworząc działającą stronę.

Testy i poprawki - Przed oddaniem gotowej strony, testujemy ją na kilku przeglądarkach pod kątem responsywności i funkcjonalności.

Wdrożenie projektu - Gotowe oprogramowanie instalujemy na serwerze wskazanym przez klienta lub wykupionym u nas. Zapewniamy support i pełne wsparcie wdrożenia.

Roadmap
Analiza
projektu
Wycena
projektu
Prace
developerskie
Testy i
poprawki
Wdrożenie
projektu
coding

Standardy współpracy w Betsofthouse
Jakie wartości dodane zyskujesz przy współpracy z nami?

Bestsofthouse to strony od A-Z. Zapewniamy: Coppywritting, UX i UI, Grafiki, Zdjęcia oraz ich edycję. Korzystamy z najnowszych technolgii AI, dlatego dostajesz to wszystko w cenie projektu.

Proces Tworzenia strony przypomina śledzenie paczki. Na każdym kluczowym etapie informujemy o postępach oraz dostajesz kontakt do Project Managera, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Nasze produkty zawsze w ramach budżetu są testowane pod kątem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Po zakończeniu projektu przeprowadzany szkolenie ONLINE oraz otrzymujesz certyfikat "Sprawdzona strona".

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dajemy 12-miesięczną gwarancję oraz 1 tydzień po skończonym projekcie na własne Testy - zmienimy każdą rzecz, którą zechcesz!

coding

W jakich branżach się specjalizujemy?

# Sektor Finansowy


# Produkcja i przemysł


# E-commerce i Handel


# Sektor prawny


# Fryzjerstwo


# Gastronomia


# Usługi Transportowe


# Budownictwo


# Rolnictwo


# Sektor medyczny


# Consulting


# Edukacja


Opowiedz nam o projekcie

Odezwiemy się do Ciebie!