Budujemy sklepy online

Nowoczesne Sklepy Online
Na co należy zwrócić uwagę przy budowie sklepu?

Nowoczesne sklepy online stanowią kluczowy element dzisiejszego rynku e-commerce. W miarę jak technologia i preferencje zakupowe konsumentów ewoluują, istnieje wiele aspektów, na które należy zwrócić uwagę. W Bestsofthouse tworząc sklep, skupiamy się nie tylko na budowie ale też na odpowiednim zaprojektowaniu procesu zakupu klienta i skutecznym przekazie treści. - Właśnie to jest element, który decyduje o tym, czy sklep sprzedaje!

Website

Etapy budowy sklepu online
Poznaj całą drogę tworzenia sklepu online

Analiza potrzeb - Organizujemy spotkanie online dotyczące Twojego pomysłu, projektu i celu. Zdobyte informacje wykorzystamy do konkretnego planu i wyceny.

Wycena sklepu - Tworzymy szczegółowy plan działania wraz z wyceną i terminem realizacji. Następnie podpisujemy umowę.

Budowa i integracja - Zaczynamy od projektu graficznego, na bieżąco konsultowanego z Tobą. Następnie nasi deweloperzy przystępują do prac. Dodajemy produkty, konfigurujemy powiadomienia, płatności, dostawy oraz panel zarządzania.

Testy i poprawki - Przed oddaniem sklepu, testujemy go na kilku przeglądarkach pod kątem responsywności i funkcjonalności.

Szkolenie z obsługi - Gotowe oprogramowanie instalujemy na serwerze wskazanym przez klienta lub wykupionym u nas. Zapewniamy support i pełne wsparcie wdrożenia wraz z szkoleniem ONLINE na żywo.

Roadmap
Analiza
potrzeb
Wycena
sklepu
Budowa i
integracja
Testy i
poprawki
Szkolenie
z obsługi
coding

Standardy współpracy w Betsofthouse
Jakie wartości dodane zyskujesz przy współpracy z nami?

Bestsofthouse to strony od A-Z. Zapewniamy: Coppywritting, UX i UI, Grafiki, Zdjęcia oraz ich edycję. Korzystamy z najnowszych technolgii AI, dlatego dostajesz to wszystko w cenie projektu.

Proces Tworzenia strony przypomina śledzenie paczki. Na każdym kluczowym etapie informujemy o postępach oraz dostajesz kontakt do Project Managera, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Nasze produkty zawsze w ramach budżetu są testowane pod kątem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Po zakończeniu projektu przeprowadzany szkolenie ONLINE oraz otrzymujesz certyfikat "Sprawdzona strona".

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dajemy 12-miesięczną gwarancję oraz 1 tydzień po skończonym projekcie na własne Testy - zmienimy każdą rzecz, którą zechcesz!

coding

W jakich branżach się specjalizujemy?

# Sektor Finansowy


# Produkcja i przemysł


# E-commerce i Handel


# Sektor prawny


# Fryzjerstwo


# Gastronomia


# Usługi Transportowe


# Budownictwo


# Rolnictwo


# Sektor medyczny


# Consulting


# Edukacja


Opowiedz nam o projekcie

Odezwiemy się do Ciebie!