Token BSHcoin

$BSHcoin:

Total Supply:
Token Burnt:
Start Burn:
End Burn:
Circulating Supply:
Hodlers:

0.65$

1,000,000
0 (0%)
1 mln
200tyś. (80%)
50 000
3

PRESALE:

Aby kupić token w przedsprzedaży, wyślij do nas wiadomość E-mail z odpowiedzią na następujące pytania na presale@bestsofthouse.com:

1. Dlaczego chcesz kupić BSHcoin?
2. Skąd dowiedziałeś się o BSHcoin?
3. Jaką wartość możesz wnieść do firmy?
4. Jaką ilość chciałbyś kupić?
5. Adres twojego portfela

Poradnik jak wziąć udział w Presale:

O tokenie:

Firma Bestsofthouse, której sposób prowadzenia czerpie z organizacji zdecentralizowanych, potrzebuje pewnego nośnika informacji i wartości. Korzystanie ze znanych i stworzonych już tokenów nosiłoby znamiona zależności od innych ekosystemów, co byłoby kolejnym czynnikiem ryzyka, oraz kosztów. Aby uniknąć tych problemów, wdrażamy własny token – BSHcoin, który jest tokenem ERC-20 i ma szerokie zastosowanie w firmie.

Jako Blockachain — Softwarehouse, który wdraża WEB 3.0, powinniśmy sami wykorzystywać tę technologię, na dowód płynących z niej korzyści. Token BSHcoin w pierwszej kolejności jest wykorzystywany, jako ekwiwalent akcji pozwalający, w sposób rzeczywisty, wycenić firmę. Umożliwia lepsze podejmowanie decyzji strategicznych dzięki słuchaniu naszych inwestorów, którzy obdarzyli nas zaufaniem (Czerpiemy z idei DAO). BSHcoin jest również jednym ze sposobów finansowania inwestycji BestSofthosue w strategicznie dogodnych momentach. Token zapewnia również zespołowi zysk w postaci 1/10 z 0,5% całego obrotu tokenem. Zespół, zarząd i założyciele BestSofthouse nigdy nie otrzymali i nie otrzymają tokenów za darmo. Jeśli są w ich posiadaniu, jest to wynik ich indywidualnych decyzji.

❶ 2% prowizji od każdej transakcji:
- 1% jest spalany i zapewnia deflację
- 0.5% Jest dzielone na TOP10 Hodlerów
- 0.5% Jest magazynowane na oddzielnym
portfelu w USDc i będzie przeznaczone na buy-back tokenów z rynku.

❷ Realne zastosowanie Crowdfundingowe, w strategicznych momentach i odkupienie pożyczonych tokenów na rynku za część wypracowanych zysków.

❸ Realny wpływ inwestora na projekt przy ankietach DAO.

❹ Dowód na przydatność technologii blockchain i realne zastosowanie w gospodarce.

TOP 10 Hodlers

Od każdej transakcji wykonanej BSHcoin pobierane jest 2% prowizji. 0.5% Zostaje magazynowane na oddzielnym portfelu i przeznaczane na dywidendy dla TOP10 hodlerów. Dywidenda jest wypłacana 1/rok.

Crowdfunding Token

Token w strategicznie odpowiednich momentach będzie środkiem pozyskiwania kapitału na inwestycje. Za wypracowany w ten sposób zysk, będziemy częściowo wykupywać tokeny na wolnym rynku.

Token Deflacyjny

Od każdej transakcji wykonanej BSHcoin pobierane jest 2% prowizji. 1% automatycznie jest spalany, co zapewnia deflację. Dzięki zmniejszeniu ilości tokenów w obiegu zyskują wszyscy hodlerzy.

Wpływ na projekt

Ilość Tokenów oraz czas hodlowania są miarą reputacji inwestora. Reputacja to siła głosu w przyszłych ankietach DAO. Twój głos ma wpływ na projekt.