Projekty

Aland Europa

Aland Europa to firma consultingowa prowadząca doradztwo prawne dla dużych i małych Firm. Ten trzyjęzyczny projekt jest dla nas bardzo ważny, ponieważ przy budowie strony wykorzystaliśmy inny sposób tłumaczeń niż zazwyczaj. Aland jest liderem w swojej branży i cieszymy się, że mieliśmy przyjemność razem współpracować.
Aland Europa Aland Europa Aland Europa Aland Europa

DPSLOGISTIK

W tym projekcie mieliśmy przyjemność tworzyć stronę oraz Logo dla firmy logistycznej ze Stargardu. Przy projektowaniu designu, za pomocą przejść, filmów i animacji, staraliśmy się osiągnąć dynamikę, która jest przecież nieodłączną częścią branży logistycznej.
DPSLOGISTIK DPSLOGISTIK DPSLOGISTIK DPSLOGISTIK

Każda sekunda

Każda sekunda jest to jeden z naszych flagowych projektów, którego stworzenie trwało aż 3 miesiące. Jest to wyjątkowy projekt, który łączy wizytówkę ze sklepem oraz spersonalizowaną platformą e-learningową, na której można przechodzić lekcję z zakupionych wcześniej kursów. Ten projekt był dla nas przełomowy dlatego, że to właśnie on zainspirował nas do stworzenia aplikacji "Generator certyfikatów".
Każda sekunda Każda sekunda Każda sekunda Każda sekunda

Piwne SPA w Sosnowcu

Piwne Spa to jedna z naszych realizacji dla wspaniałego miejsca z niepowtarzalnym klimatem. Strona łączy funkcjonalności rezerwacji piwnych seansów oraz sklepu internetowego. Całość realizacji projektu trwała 30 dni.
Piwne Spa Piwne Spa Piwne Spa Piwne Spa

Monostories

Monostories to sklep z ręcznie szytymi kimono, w którym mieliśmy przyjemność wprowadzać zmiany w zakresie wyglądu szablonu. Dodaliśmy Newsletter, pop-upy, wielojęzyczność oraz kilka walut.
Monostories Monostories Monostories Monostories

Raf-Met

Strona Raf-Met to realizacja dla wspaniałej firmy rodzinnej specjalizującej się w elektronarzędziach, narzędziach budowlanych oraz ogrodowych. Strona jest zarówno wizytówką, sklepem, jak i wypożyczalnią Online.
Raf-Met Raf-Met Raf-Met Raf-Met

Deko-Tech

Deko-Tech to strona, którą przygotowaliśmy dla firmy usługowej, specjalizującej się głównie w obróbce metali. Strona jest dwujęzyczną wizytówką firmy, której zbudowanie zajęło nam 25 dni.
Deko-tech Deko-tech Deko-tech Deko-tech

Warszawa Kancelaria prawna

Warszawa Kancelaria prawna O to jeden z naszych przykładowych projektów dla Kancelarii Prawnej w Warszawie. Strona przedstawia propozycje, jak mogłaby wyglądać strona Kancelarii prawnej lub Adwokackiej. Warto wspomnieć o możliwości kontakt dzięki formularzowi.
Kanelaria Prawna wenbsite Kanelaria Prawna wenbsite Kanelaria Prawna wenbsite Kanelaria Prawna wenbsite

Salon Fryzjerski Damsko-Męski

Przykładowa strona, którą stworzyliśmy dla salonu Fryzjerskiego. Witryn posiada nowoczesny design, galerię z realizacjami oraz możliwość umówienia się na konkretny dzień i godzinę. Do projektu została dodana mapa dojazdu i zapis na Newsletter.
Slaon Fryzjerksi WebStie Slaon Fryzjerksi WebStie Slaon Fryzjerksi WebStie Slaon Fryzjerksi WebStie

O.F.P - Zakupy na zamówienie

Strona poświęcona firmie, która robi zakupy na zamówienie oraz dostarcza posiłki z restauracji. Pełni rolę aplikacji połączonej z aplikacją Microsoft Teams, umożliwia składanie zamówienia przez internet, które trafiają do kurierów.
O.F.P- Zakupy na zmaówienie website O.F.P- Zakupy na zmaówienie website

Plik24.pl - Profesjonalne rozwiązania dla firm

Plik24.pl specjalizuje się w obsłudze, sprzedaży i szkoleniu z oprogramowań ERP firmy Insert, urządzeń fiskalnych Posnet oraz profesjonalnym serwisie komputerowym.
Plik24.pl website Plik24.pl website Plik24.pl website Plik24.pl website

Bestsofthouse - Before update

Jest to pierwsza wersja naszej strony, która przedstawia Idee projektu.
Bestsofthouse-old website Bestsofthouse-old website Bestsofthouse-old website Bestsofthouse-old website
CLOSE PHOTO

Opowiedz nam o swoim projekcie

Tell us about your project